Laerskool Voorpos
Ons sal antwoord op jou roepstem

Bestuur

Mnr Marius Swart

 Skoolhoof

 mswart@laerskool-voorpos.co.za

Mnr Tonie van der Westhuizen

Adjunkhoof

tonie@laerskool-voorpos.co.za 


Mnr Brand Dorfling

DPS (Intersenfase)

brandt@laerskool-voorpos.co.za

Mev Erika van der Merwe

DPS (Intersenfase)

erika@laerskool-voorpos.co.za


Mnr Phillip Kemp

DPO (Opvoedkunde)

philip@laerskool-voorpos.co.za

Mev Annelie Lombard

DPG (Grondslagfase)

annelie@laerskool-voorpos.co.za


 Mev Melinda du Preez

Bestuurshoof - Kleuterskool & Naskool

melinda@laerskool-voorpos.co.za